Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Asansörlü Evden Eve Nakliyat - Taşıma

Yenimahalle Asansörlü Evden Eve Nakliyat - Taşıma, Ankara'nın metropol ilçelerinden olan Yenimahalle bin dokuz yüz yirmi beş yılında Atatürk Orman Çiftliğinin kurulmasıyla temeli altılmıştır.

Bin dokuzyüz elli yedi yılında ilçe merkezi olan bölge bin dokuzyüz seksen dört yılında mahalli idareler seçimi ile beraber resmen kurulmuştur.

Atatürk Orman Çiftliği, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik, İstasyon gibi semtleri olan Yenimahalle ilçesi kozmopolit bir yapıya sahiptir.

Yenimahalle Firmaları - Kurumları

Yüzölçümü İkiyüz yetmiş dört kilometre kare olan Yenimahalle geniş bir nüfusa sahipken Etimesgut ve Kahraman kazan ilçelerinin kurulmasıyla nüfusunda azalma olmuştur.İlçenin sürekli gelişmesine paralel olarak taşınma nakliye ihtiyaçları da ortaya çıkmaktadır.

Yenimahalle  Evden Eve Nakliyat  yani Taşıma veya İşyerinden ofisten taşınma sürekli olmaktadır.Biz Ankara Kayra Nakliyat olarak Yenimahalle ilçemizin her türlü taşıma işlerinde ilçemizin halkına hizmet sunmaktayız.

Ankara Yenimahalle Asansörlü Evden Eve Taşıma - nakliye işlerinde müşteri memnuniyetine ve taşınacak eşyaların güvenliğine önem vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Bugün Ankara'nın merkez ilçesi konumuna gelmiş olan Yenimahallede Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Ankara Büyükşehir Belediyesi, MiT Müsteşarlığı , Türk Patent  Enstitüsü, Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi (OSTİM), Aselsan, Başkent oto sanayi ve Atatürk Orman Çiftliği gibi önemli kurumlar bulunmaktadır.

Ankara Yenimahalle Asansörlü Evden Eve Taşıma - nakliye olarak Ankaradan Türkiye'nin bütün illerine nakliyat işlerini özenle yapmaktayız.

Siz de bizimle çalışmak istiyorsanız ve ya Fiyat teklifi almak istiyorsanız  lütfen aşağıdaki Telefon veya Whatsapp

kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler : Yenimahalle, Taşıma, Nakliye, Asansörlü Nakliyat, Nakliye Fiyatları