Sincan Evden Eve Nakliyat

Sincan Evden Eve Asansörlü Nakliyat - Taşıma

Ankara iline bağlı bir ilçe olan Sincan son yıllarda hızlı gelişmesiyle beraber Evden Eve Nakliyat - Taşıma konusunda büyük bir ivme kazanmıştır. Biz Ankara Kayra Nakliyat olarak her türlü asansörlü taşıma işlerinizde ofis ve işyeri nakliyat konusunda ilçemize hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Siz de kaliteli, Güvenli ve  Ambalajlı bir nakliyat hizmeti almak veya taşıma fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle aşağıdaki Telefon veya Whatsapp kısımlarından iletişime geçebilirsiniz.

Sincan Evden Eve Asansörlü Nakliyat Sincanın Tarihi 

Sincan'ın tarihi on yedinci yüzyıldaki arşivlerde sincan köyü olarak geçmektedir.Sincan bin sekiz yüz doksan iki yılında İstanbul-Bağdat demir yolu hattının bu bölgede bulunan köyden geçmesiyle gelişmeye başlar. Sincan bin dokuz yüz yirmi altı yılında sekiz on hanelik bir köy iken, bindokuz yüz otuz sekiz yılında Romanya'dan gelen yüz göçmen ailenin yerleştirilmesiyle nufusu çoğalmıştır.Asıl gelişme bin dokuz yüz seksen üç yılında ilçe haline dönüştürülmesiyle ve Ankara-İstanbul demir yolunun buradan geçmesiyle beraber hızlı bir ivme göstererek büyümüştür.

Sincan ilçesi  Evden Eve Nakliyatofis - işyeri taşıma, nakliye ve Fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Günümüzde Sincan ilçesi elli yedi mahalleye ulaşmıştır. Ankara Çayı ve Ova Çayı'nın bölgeden geçmesi sebebiyle tarımı sulaktır dolaysıyla sebzecilikte önemli bir konuma sahiptir. Lale Festivali ve Kavun Festivali her yıl ilçede düzenlenmektedir.Sincanın Ankara'ya olan uzaklığı yirmi yedi kilometredir.Nüfusu ise Beş yüz bine yakındır. Sincan'a komşu olan ilçeler ise Kazan, Yenimahalle, Etimesgut, Polatlı ve Ayaş'tır.

Sincan ilçesi  Evden Eve Nakliyat ve Fiyatları için biz Ankara Kayra Nakliyat olarak her türlü nakliyetaşıma ve asansörlü nakliyat konusunda halkımızın hizmetindeyiz.

Etiketler :  Sincan, Nakliyat, Evden Eve Taşıma, Asansörlü, Nakliye, Fiyatları