Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar Evden Eve Asansörlü Nakliyat - Taşıma

Pursaklar ilçesi, Ankara’nın son yıllarda hızla gelişen ekonomisi ile hızla artış gösteren nüfusuyla ev ve ofis taşıma işlemleri konusunda yoğun talebin oluştuğu bir ilçemizdir. Ankara ili Pursaklar ilçesi Evden Eve gerek Asansörlü gerekse Asansörsüz taşıma - nakliye ve en uygun Fiyatları konularında her türlü ihtiyaç noktasında eşyalarınızın taşınma sırasındaki güvenliği ve müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli hedefimiz baz alarak Ankara Kayra Nakliyat Firması olarak halkımıza profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Pursaklar Evden Eve Asansörlü Nakliyat - Taşıma 

Pursaklar ilçesi Hakkında

Pursaklar, Bin Beş Yüz Otuz tarihindeki Osmanlı Dönemi kayıtlarına göre Busaklar adında Çubuk kazasına bağlı bir köy olarak geçmektedir.Günümüz Pursaklar ilçesinin eski yerleşim yeri bugün Eski Köy ismiyle bilinen yerdir. Bin Dokuz Yüz Altmış Altı yılında meydana gelen toprak kaymasının ardından bölgeye yeni bir yerleşim yerine devlet tarafından yapılan konutlara taşınmıştır.

Pursaklar ilçesi  Evden Eve Nakliyatofis - işyeri taşıma, nakliye ve Fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yirmi Bir Mahalleden oluşan Pursaklar ilçesi Ankara'nın Kuzey tarafında bulunmaktadır. Pursaklar İki Bin Sekiz yılında Keçiören ilçesinden ayrılarak ilçe statüsune kavuşmuştur.Ankara ili ve Çubuk İlçesi arasında yer Pursaklar ilçesinin günümüzdeki nüfusu Yüz Yirmi Bin kişi civarındadır.

 

Pursaklar ilçesi evden eve taşıma, işyeri ve ofis taşıma, asansörlü taşıma ve Fiyatları konusunda müşteri memnuniyeti ve taşınacak eşyalarınızın güvenliği önceliğimiz olarak değerli halkımızın hizmetine hazırız.

Siz de bizimle çalışmak istiyorsanız.
Aşağıdaki Telefon veya WhatsApp 

kısımlarından bize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Etiketler : Pursaklar, nakliyat, evden eve, nakliye, asansörlü taşıma, Fiyatları