Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Asansörlü Nakliyat - Taşıma

Nakliyat firmaları arasında uzun yıllardır yerini koruyan Ankara Kayra Nakliyat işinde başarılı ve kurumsal bir nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Hızlı ve kaliteli bir şekilde, taşınacak eşyalarınızın güvenliğini ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak benimsemiş bir şekilde hizmet veren Ankara Kayra Nakliyat ev, ofis ve her türlü ihtiyacınıza yönelik nakliye ihtiyacınızın temin edilmesi için uygun fiyat politikası ile ekibimizle halkımızın hizmetindeyiz.

Keçiören Evden Eve Asansörlü Nakliyat - Taşıma Firması Olarak Kısaca İlçemizi Tanıtalım

Keçiören İlçesini Tanıyalım

Bağ evleri, bostanları ve verimli vadileriyle ünlü Keçiören ilçesi daha öncesinde Bin Dokuz Yüz Otuz Altı yılında nahiye iken, Bin dokuz yüz elli üç yılında Altındağ İlçesine bağlanarak, Bin dokuz yüz altmış altı yılında Ankara Belediyesi sınırları içinde bir semt haline gelmiştir. Bin dokuz yüz seksen üç yılında ilçe haline getirilmiştir.Bir rivayete göre Keçiören ismi " Keçilerin ören yeri " kelimelerinin birleşmesi mottosundan gelmektedir.

Keçiören ilçesi  Evden Eve Nakliyatofis - işyeri taşıma, nakliye ve Fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi imparatorlukların hüküm sürdüğü Keçiören, Ankara’nın kuzey tarafında kalmaktadır.yaklaşık olarak on üç kilometre uzaklıktadır. Engebeli bir yapıya sahip olan Keçiören ilçesinin etrafı dağ ve tepelerle çevrilmiştir. Keçiören ilçesi Pursaklar, Çubuk, Kazan, Yenimahalle ve Altındağ ilçeleriyle komşudur. Ankara Çevre Yolu  ilçenin kuzeyinden geçmektedir Keçiören’de yer alan elli bir mahallenin yüde doksanın’ından fazlası çevre yolunun güneyinde yer alırken yüzde on’a yakın bir kısmı ise Bağlum bölgesinde bulunmaktadır. Dolayısıyla günümüzde ilçe Ankara Çevre Yolu ile iki parçaya ayrılmış durumda olduğu söylenebilir. 

Estargon Kalesi, Evcil Hayvanlar Parkı, Kartaltepe Mesire ve Piknik Alanı, Şelale, Ihlara Vadisi, Esertepe Reakrasyon Alanı ve Akvaryum Deniz Dünyası gibi gezilecek görülecek sosyal ve tarihi mekanları bünyesinde barındırmaktadır.

Keçiören ilçesi evden eve taşıma, işyeri ve ofis taşıma, asansörlü taşıma ve fiyatları konusunda müşteri memnuniyeti ve taşınacak eşyalarınızın güvenliği önceliğimiz olarak değerli halkımızın hizmetine hazırız.

Siz de bizimle çalışmak istiyorsanız. Aşağıdaki Telefon veya WhatsApp 

kısımlarından bize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Etiketler : Keçiören,nakliyat,evden eve,taşıma,asansörlü,Fiyatları