Demetevler Evden Eve Nakliyat

Demetevler Evden Eve Asansörlü Nakliyat - Taşıma

Taşıma, nakliye işlerinin gün geçtikçe ihtiyaç haline gelen günümüzde Demetevler semtimizin de nakliyat, taşıma işleri gün geçtikçe artmaktadır.

Her türlü nakliyat işlerinizde sizlere hizmet vermek için Ankara Kayra Nakliyat olarak hazırız.

Gelin şimdi bu nadide semtimizi kısa bir tanıyalım.


Demetevler Semti  Evden Eve Nakliyat, ofis - işyeri taşıma, nakliye ve Fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 
Demetevler Semtini Tanıyalım


Ankara’nın Yenimahalle ilçesinin sınırları içerisinde bir mahalle bir semt olan Demetevler, Çamlıca mahallesi, Demetlale mahallesi,

Macun mahallesi, Mehmet Akif Ersoy mahallesi, Demetgül mahallesi ve Serhat Mahallelerini de içine alan bir bölgeyi kapsamaktadır.

Civar halkı tarafından “ Demet “ olarak bilinen Demetevler Semti kozmopolit bir yapıya sahiptir.


    Demetevler Semti  Evden Eve Nakliyat ve Fiyatları için biz Ankara Kayra Nakliyat olarak her türlü nakliye, taşıma ve asansörlü nakliyat konusunda halkımızın hizmetindeyiz.

Demetevler Kısa Tarihi


Bin dokuz yüz kırk dokuz yılında artan konut ihtiyacı neticesinde bu bölgede yapılan SSK bloklarının görünümünün demet şeklinde olması sebebiyle bu bölge zamanla Demetevler adını almıştır.

Demetevler Semtimizde Demetevler metro istasyonu ve Hastane metro istasyonu adında iki tane metro durağına ev sahipliği yapmaktadır.


 Demetevler Evden Eve Nakliyat ve Fiyatları için ve hertürlü asansörlü nakliye taşıma işi için aşağıdaki Telefon ve WhatsApp kısımlarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Demetevler Semtinde Onkoloji Hastanesi, Aselsan, il sağlık müdürlüğü ve çeşitli AVM ler gibi kurumlar ve sosyal mekanlar semt sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Etiketler : Demetevler, Taşıma, Nakliye, Asansörlü Nakliyat, Nakliye Fiyatları